Özgür Zihin / Nefes Koçluğu

DelphinMind eğitmenleri tarafından sağlanmakta olan bu hizmet kapsamında yapılan çalışmaları, zihnin kısıtlayıcı etkisini en çok hissettirdiği ve olumsuz etkilerinin en çok açığa çıktığı iki alan hedef alınarak yürütülür: Kişinin Oluşu ve Kişinin Nefes alışkanlığı.

Delphin Mind bu iki alanda yürütülen çalışmalarla kişinin zihninin ve nefesinin özgürleştirilmesi için farklı bireysel ve grup çalışmaları yürütür ve bu doğrultuda özel olarak tasarlanmış workshop’lar düzenler.

“Nefesi özgürleştirmek, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığın en üst seviyelere taşınmasını mümkün kıldığından son derece hızlı sonuç veren ve benzersiz güçte bir dönüşüm aracıdır.”

Nefesin Özgürleşmesi, kişinin 24 saat boyunca olması gereken şekilde bağlantılı nefes alarak, alınan nefesin tüm hücrelere ulaşabilmesinin sağlanması olarak özetlenebilecek nefes terapisi çalışmalarını kapsar. Nefesi özgürleştirmek, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığın en üst seviyelere taşınmasını mümkün kıldığından son derece hızlı sonuç veren ve benzersiz güçte bir dönüşüm aracıdır.

Size Ulaşalım

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Copyright © 2017 PerMed Özel Sağlık Hizmetleri Laboratuvar Ar-Ge San. ve Tic. A.Ş. Her hakkı saklıdır.

Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No.7 Kat 1 Çevik İş Merkezi Fulya, Şişli