Sindirim Sistemi Yönetimi

Kapsamlı dışkı analizi ile daha sağlıklı bir yaşamın yolunu açabilirsiniz.

 

Son yıllarda önemi giderek anlaşıldığı üzere sindirim fonksiyonu sağlıklı bir yaşam için kritik öneme sahiptir. Barsak fonksiyon bozuklukları yalnızca sindirim sistemi hastalıklarının değil, diyabetten obeziteye, kalp-damar hastalıklarından otoimmun hastalıklara, hatta duygu-durum bozukluklarından otizme kadar pek çok hastalığın gelişiminde rol oynamaktadır.

GI Effects

GI Effects, kapsamlı dışkı analizi, sindirim sistemi fonksiyonu ile ilgili biyobelirteçler, barsak mikrobiyatası, inflamasyon belirteçleri ve immunolojik testlerin bileşiminden oluşmaktadır.

SIBO

Uzun süredir aşırı gaz, şişkinlik, karın ağrısı ve kramplardan şikayetçiyseniz nedeni ince barsaklarınızdaki aşırı bakteri çoğalması, SIBO (small intestine bacterial overgrowth) olabilir. Kan ya da dışkı testi ile kesinleştirilmesi mümkün olmayan bu rahatsızlıkta uyguladığımız “nefes testi” ile erken ve doğru tanı koyabilmekteyiz.

DİSBİYOZİS

Disbiyozis testi, idrarda mikrobiyal metabolizmanın yan ürünleri olan organik asitleri belirleyerek patojenik organizmaların varlığının saptanmasına yönelik olarak kullanılmaktadır. Uygulanacak tedavinin seçimi ve tedavi başarısının takibinde yol göstericidir.

Size Ulaşalım

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Copyright © 2017 PerMed Özel Sağlık Hizmetleri Laboratuvar Ar-Ge San. ve Tic. A.Ş. Her hakkı saklıdır.

Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No.7 Kat 1 Çevik İş Merkezi Fulya, Şişli