Polimorfizm Panelleri

Koruma, erken tanı ve tedavi

 

Genlerimiz vücudumuzun temelini oluşturur ve göz rengi, boy veya kişisel yetenekler gibi çeşitli özellikleri kontrol eder. Ne yazık ki genlerimiz hatasız değildir, her birimiz sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek belirli genetik kusurları ya da genetik varyasyonları taşırız. Bu genetik varyasyonlar, diyabet, tromboz ya da kansere yakalanma riskini arttırabilmektedir.

“110’dan fazla genetik varyasyonun tamamının veya belirli kombinasyonlarının analiziyle hastalık risklerinizi belirleyebiliyoruz.”

Sağladığımız genetik testler aracılığıyla vücudumuzdaki toksinlerin ne derece uzaklaştırılabildiği, gluten veya laktoz intoleransı gibi gıda intoleranslarının kontrolü ve periodontal hastalıklara olan genetik yatkınlığımız tayin edilebilmektedir. Genleriniz hangi ilaçların vücudunuz üzerinde etkili olduğunu, hangilerinin ciddi yan etkilere yol açabileceğini ve immün sisteminiz tarafından örneğin titanyum bir diş implantının reddedilip edilmeyeceğini belirleyecektir.

110’dan fazla genetik varyasyonun tamamının veya belirli kombinasyonlarının analiziyle hastalık risklerinizi belirleyebiliyor, genetik profilinize uygun bir koruyucu programa başlıyor ya da hastalıklar için en etkili tedavi ve uygun ilaç tedavisini seçmenizi sağlıyoruz.

Size Ulaşalım

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Copyright © 2017 PerMed Özel Sağlık Hizmetleri Laboratuvar Ar-Ge San. ve Tic. A.Ş. Her hakkı saklıdır.

Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No.7 Kat 1 Çevik İş Merkezi Fulya, Şişli