Kişiye Özel Besin Takviyesi

Vücudun normal kemik kütlesini koruması için kalsiyuma ihtiyacı vardır. Selenyum, C ve E vitaminleri vücudun oksidatif strese karşı korunmasına yardımcı olurken, B6 vitamini homosistein metabolizmasının dengede tutulmasına katkı sağlar.

Vitaminlerin tüm bu pozitif etkileri bilinmektedir ve piyasada vücut için bu korumayı taahhüt eden pek çok ürün mevcuttur. Bu ürünler herkese aynı miktar prensibiyle hazırlanıp aynı dozda tavsiye edilir.

“Mikrobesinlerin doğru alımının önemli rol oynadığı, 20’nin üzerinde farklı metabolik süreci etkileyen 50’den fazla gen bulunmaktadır.”

Günümüzde, normal kemik kütlesinin sağlanmasında gereken kalsiyum ihtiyacının bazı genler tarafından artırılabildiğini biliyoruz. Bilim adamlarımız bazı insanlar için (diğer koruma önlemlerinin yanında) daha yüksek dozda kalsiyum önermektedir. Bu ilkeye göre; mikrobesinlerin doğru alımının önemli rol oynadığı, 20’nin üzerinde farklı metabolik süreci etkileyen 50’den fazla gen bulunmaktadır.

İşte, “NutriMe Complete” kişiye özel içerikteki mikrobesin takviyesi olarak yapılan genetik analiz sonrası size özel üretilmektedir. 3 yada 6 aylık ambalaj içeriğinden günde 1 ölçek kullanarak vücudunuza gereken mikro besinleri, size gereken dozda almış olacaksınız.

Size Ulaşalım

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Kişiye Özel Tıp Uygulamaları

Copyright © 2017 PerMed Özel Sağlık Hizmetleri Laboratuvar Ar-Ge San. ve Tic. A.Ş. Her hakkı saklıdır.

Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No.7 Kat 1 Çevik İş Merkezi Fulya, Şişli